Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Stikli

Ierāmēšanas darbnīca strāda ar trīs veida stikliem:

1. Parastais "FLOAT CLEAR" 2mm

2. Matētais "MATOBEL" 1.9mm

3. Muzeja stikls "WATER WHITE GLASS" 2mm

 

Ar ko tad šie stikli atšķiras?

Parastais "FLOAT CLEAR" 2mm - ir visiem ierastais un parastais stikls, tikai 2mm plāns. Priekšrocība ir zemā cena. Mīnuss ir izteikts atspulgs, it īpaši tumšiem darbiem.

Atšķirība starp parasto stiklu un matēto stikluAtšķirība starp parasto stiklu un matēto stiklu

Matētais "MATOBEL" 1.9mm - principā ir tas pats pats parastais stikls, tikai no vienas puses noslīpēts un tāpēc matēts. Priekšrocība ir joprojām zema cena. Atspulgs ir izsmērēts un nekonkrēts, kas ļauj izvairīties no spoguļa efekta. Mīnus ir minimāls spilgtuma zudums attēlam.

 

Muzeja stikls "WATER WHITE GLASS" - galvenie plusi ir gaismas caurlaidība 99% ar minimālu atspulgu 0.6% un aizsardzība no UV starojuma. Mīnus ir tikai viens un tā ir augstā cena.

Zemāk bildē var redzēt atšķirību starp parasto un muzeja stiklu. 

Pa kreisi ir parastais stikls, kurā var redzēt spilgti baltu dienas gaismas lampas atspulgu, kā arī spoguļa efekts no pretējas sienas.

Pa labi muzeja stiklam dienas gaismas atspulgs ir zils un nav spoguļa efekts no pretējas sienas. Dienas gaismas zilais atspulgs parāda, ka zilo toni, jeb UV gaismas vilni, muzeja stikls atstaro, pārējo gaismu izlaižot cauri.    

Atšķirība starp parasto un muzeja stikluAtšķirība starp parasto un muzeja stiklu

Kā saka, labāk vienu reizi redzēt, nekā simts reizes dzirdēt, tāpēc zemāk īss video, kur visi trīs stikli ir vienā darbā ar vienu lampas atspulgu.